():

054-7219-709

שירותי קב"ט לעסקים

במשרדינו ניתן לקבל שירותי קב"ט לחברה או עסק במגזר העסקי והמוסדי, השירות ניתן על בסיס חודשי לתקופה של מינימום שישה חודשים.

הצוות שביכולתנו לספק לכם הינו צוות שעבר הכשרה ואלו בעיקר אנשים יוצאי צבא, חלקם אף יוצאי יחידות קרביות מובחרות בעלי ניסיון מעשי בלחימה, בעלי ידע בהתמודדות עם משברים והתגוננות מפני איומים.

כדאי לפנות למשרדי חקירות מומלצים כמו מעקב צמוד אשר מורשה מטעם משרד המשפטים לעסוק בחקירות פרטיות מסוג זה וביניהן: בדיקות ונהלים חדשים למניעת זליגת מידע עסקי ורגיש מהחברה החוצה, ביקורות פתע לעובדי החברה כגון נהגים, מחסנאים, ספקים, עובדי משרד. ביקורות פתע הנועדו לצמצם פחת בחברה, תפיסה ומניעת גניבות או חוסרים, התרשלות מצד העובדים, מעקבים אחר עובד החשוד כי מבצע פעולות הנוגדות את אינטרס החברה ופוגע בפעילות התקינה של החברה, בדיקת נהלי אבטחה ובדיקת תקינות מצלמות האבטחה ובמקרה הצורך הוספה או כיוונן למקומות רגישים ותחזוקה שוטפת, במקרים של אירוע בחברה/העסק אנו נספק שירות הנוגע לתחום אחריותנו גם בשעות בלתי שגרתיות וכו'.

אנו נפעל במלוא המקצועיות והרצינות לשמירת אינטרס החברה שלך .

יש לך חשד אבל אין הוכחה ?

"מעקב צמוד" יספק לך את התשובות בזמן קצר

  בין לקוחותינו

  יצאת צדיק - תפיסת שיפוצניק נוכל שעוקץ לקוחות

  תפיסת נוכל שפל שעוקץ לקוחות שמשלמים לו עבור שיפוץ ועוזב אותם באמצע העבודות עם בית חורבה , שמנו לזה סוף ותפסנו אותו - צוות מעקב צמוד

  תפיסה של גניבת כספות

  גניבת כספות ממועדון מוכר בתל אביב- בזכות המצלמות שלנו הצלחנו להגיע לחשודים

  מעקב צמוד מתחייבים להביא לך תוצאות אמת בזמן הקצר ביותר - צוות מקצוען בזמינות מידית

  למחירון המלא
  קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט

  יש לך חשד אבל אין הוכחה ?

  "מעקב צמוד" יספק לך את התשובות בזמן קצר