():

054-7219-709

פרופיל עסקי

פרופיל המשרד

מעקב צמוד הינו משרד חקירות פרטיות ובעל רישיון ממשרד המשפטים ופועל על פי חוק.

משרדנו ממוקם באזור המרכז תל אביב אך השירות שניתן לקבל מאתנו הוא בפריסה ארצית, כלומר בכל הארץ

כמו כן ניתן לקבל מאתנו שירות גם מחוץ לגבולות מדינת ישראל עם צוות חוקרים ישראלי ומיומן לעבודות חוץ.

שירותי החקירות שלנו הינו לכל דבר ועניין המצריך קבלת הוכחות עבור בתי המשפט בהליכים סבוכים, כמו כן גם השגת הוכחות /ראיות בכל תחום שנדרש אליו.

אנו עובדים עם מגוון לקוחות אשר זקוקים לקבל סיוע מגורם מקצועי אשר יאשש חשדות או יפריח חשדות,  איסוף מידע מודיעיני איכותי,  חקירות פרונטליות,  חקירות סמויות,  מעקבים, תצפיות, איתורים, שיחות בכיסוי להשגת מידע, שירותי קב"ט לחברות מסחריות, טיפול בגניבות ממעביד, הונאות, נוכלים, פוליגרף, ועוד…

צוות חוקרים מקצועי עם ניסיון עשיר בתחום החקירות, כולם עם תעודות חוקר פרטי ממשרד המשפטים, מוסמכים לתת עדויות בבתי המשפט על ראיות שאספו במהלך החקירות, ציוד טכני וציוד צילום מהמשוכללים שקיימים בענף, בניית ציוד לצילום סמוי בהתאמה אישית לפי צרכי לקוח או העבודה.

למי אנו נותנים שירות :

בתחום הפרטי :

גילוי בגידות,  מעקבים, תצפיות, אבטחה סמויה, ועוד..

תחום העסקי מסחרי הפרטי

חקירות להשגת מידע עסקי אודות חברה/תאגיד, מעקבים, גניבות, חקירת עובדים, בדיקת נאותות לפני קבלה לעבודה, בדיקת נאותות לשותפים עסקיים, בדיקה וחקירה לפני רכישת עסק, מידע עסקי אודות חברה מתחרה, מעקב אחר עובדים, שותפים, עסק, אבטחה, חשיפה ותיעוד סמוי של מעשים פליליים כנגד החברה, חברות בניה, חברות הייטק, פיננסים, משרדי עורכי דין, חשיפת עבירות שוחד, שירותי קב"ט, ועוד. ..

תחום המוסדי

חקירות ברשויות מקומיות, מועצות, עיריות,  מפעלים, חקירת עובדים בצורה סמויה/גלויה, עברות שוחד, מעקבים, תצפיות, השגת הוכחות לגילוי האמת, הפרחת חשדות או אישושם.

חברות ביטוח

חקירות עבור חברות הביטוח, מעקבים, חקירות בתחום חבויות גוף,  חקירות פרונטליות, חקירות סמויות, איתורים, חקירות בנושא רכבים ותאונות, חקירת נהג הרכב, גילוי הונאות של תובעים, הקלטות סמויות, בדיקת נכויות, חקירת גניבות רכב, זיופי תעודות ביטוח,

בדיקת עיסוק של הנפגע, אומדן הכנסותיו ומעמדו החברתי, בדיקת אובדן כושר השתכרות ושערוך הפגיעה בשכר במועד האירוע ,תקופות היעדרות בפועל מהעבודה, אובדן שכר בעתיד, כולל המצאת מידע על שכר ממוצע בענפי משק שונים

 

מגזר הדתי חרדי

מעקבים וחקירות במגזר הדתי והחרדי, בגידות, הונאות, מרמה,  שוחד

מגזר הערבי

מעקבים, גניבות, חקירות סמויות, תצפיות

בתחום הפלילי :

בתחום הפלילי חוקר פרטי יכול לבצע עבורכם השגת הוכחות וראיות כנגד חשודים וכנגד מחסנים וציוד גנוב אשר נגנב מכם או בוצע רכישה בהונאה ציוד שנגנב מכם עם זיוף כרטיס אשראי ופרטי הרוכש הונאות דרך אתר לרכישות אונליין ועוד. ..

מעקב צמוד יפעל בכל הכוח כדי להביא הוכחות נדרשות ובמקביל יערב את המשטרה לצורך ביצוע מעצרים ופשיטות על כתובות חשודים במטרה להגיע לרכוש שנגנב מכם.

נוכל להתחזות לנהגים או אנשי החברה ולעשות עסקים עם הגנבים במטרה להגיע לציוד הגנוב.

למעקב צמוד יש את הידע והניסיון להתמודד עם חקירות מסוג זה עם צוות חוקרים מיומן.

נשמח לתת לך מענה פרטני,  צור קשר .

מחלקת מבצעים

במחלקה מועסקים חוקרים פרטיים אשר רכשו ניסיון רב בתחום, מגיעים מהתחום הממלכתי מיחידות סמויות שונות, יש לנו צוות עוקבים גם למגזר הערבי באזורים אשר מחוץ לקו הירוק, מזרח ירושלים, וכפרים בתוך שטחי ישראל, למחלקה יש יכולת למעקבים מורכבים ורגישים תוך מתן דגש על זהירות מחשיפתם.

לעוקבים שלנו יש את כל הציוד הדרוש לצורך תיעוד וצילום האובייקטים, כלי תחבורה שונים וסמויים, אופנועים, רגליים, כלי רכב פרטיים, כל מעקב נדרשת פעולה שונה ומותאמת לאובייקט אותו אנחנו צריכים לתעד.

 

 

 

יש לך חשד אבל אין הוכחה ?

"מעקב צמוד" יספק לך את התשובות בזמן קצר

  בין לקוחותינו

  יצאת צדיק - תפיסת שיפוצניק נוכל שעוקץ לקוחות

  תפיסת נוכל שפל שעוקץ לקוחות שמשלמים לו עבור שיפוץ ועוזב אותם באמצע העבודות עם בית חורבה , שמנו לזה סוף ותפסנו אותו - צוות מעקב צמוד

  תפיסה של גניבת כספות

  גניבת כספות ממועדון מוכר בתל אביב- בזכות המצלמות שלנו הצלחנו להגיע לחשודים

  מעקב צמוד מתחייבים להביא לך תוצאות אמת בזמן הקצר ביותר - צוות מקצוען בזמינות מידית

  למחירון המלא
  קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט

  יש לך חשד אבל אין הוכחה ?

  "מעקב צמוד" יספק לך את התשובות בזמן קצר