():

054-7219-709

המחירים אצלנו

לקוחות פעם ראשונה הזמנה מינימלית לתיק = 10 שעות (בתוספת ק"מ)

מחירי החקירות משתנים בהתאם לרמת מורכבות החקירה לה אנו נדרשים ובהתאם למשימה המתבקשת.

המחירים המוצגים פה הם מחירים ממוצעים לכל חקירה , המחיר עשוי להשתנות מעט לאחר שנשמע את הפרטים המתבקשים ונבין את רמת המורכבות.

מחיר לשעת מעקב החל מ-500/400 ש"ח כולל מע"מ  (תוספת 10 ש"ח לכל ק"מ נסיעה).

לכל יציאה למעקב, תחויבו במינימום של 5 שעות.

במקרים מסוימים, ניתן לקבוע מחיר גלובלי לחקירה (לא אפשרי לכל מקרה).

אנו מקפידים על מקצועיות , יצירתיות ,יוזמה , ואמביציה ושואפים לטוב ביותר אצלנו משלמים עבור מקצוענות, איכות ללא פשרות , ידע וניסיון נרחב בתחום וכל זה בא לידי יישום בשטח ובשיטת העבודה שלנו.
המחיר כולל, דוח מסודר אשר יהיו בו את כל הפרטים של האובייקט , שעות מדויקות לתזוזה והגעה לכל מקום במהלך המעקב , צילומי וידאו המתעדים את כל פעילותו , בסוף העבודה הלקוח מקבל דיסק עם כל הצילומים, למעקב יצאו רכב ואופנוע או רק רכבים הכול בהתאם לאזור המעקב והתאמה מקסימלית לתנאי המעקב הצפויים.

בדיקת מעקב (לבדוק אם עוקבים אחריכם) 1500 ש"ח

המחירים לפני תוספת מע"מ 17% כחוק.

הקפצה מעכשיו ל עכשיו תחול תוספת – כל מקרה לגופו

חקירות מודיעין עסקי מסחרי - מחירון

יש לפנות אלינו לתאום פגישה .

חקירות פרטיות - מחירון

איסוף מידע עסקי החל מ-4,000 ש"ח לחודש

חקירה כלכלית החל מ-4,500 ש"ח

חקירה בכיסוי החל מ-4,500 ש"ח

מעקבים ותצפיות - מחירון

מחיר לשעת מעקב החל מ-500/400 ש"ח כולל מע"מ (תוספת 10 ש"ח לכל ק"מ נסיעה) מינימום 5 שעות מעקב לכל יציאה. למעקב יצא צוות של 2 חוקרים מנוסים ומקצוענים עם רישיון משרד המשפטים.

שחזור מידע שנמחק - מחירון

שחזור מידע מנייד אנדרואיד / אייפון החל מ-3,500 ש"ח מחיר סופי יקבע לפי דגם המכשיר ולפי הפעולות הנדרשות לביצוע השחזור.

איתורים / מסירות - מחירון

מחיר לאיתור כתובת לפי ת.ז 800 ש"ח

מחיר לאיתור מספר ת.ז 250 ש"ח

איתור כתובת מגורים עדכנית 1,400 ש"ח 

איתור אמצעי ריגול - מחירון

בדיקת אמצעי ריגול ברכב  – 1,200 ש"ח

בדיקת אמצעי ריגול החל מ-2,500 ש"ח

בדיקת האזנה לטלפון – החל מ-1,200 ש"ח

ביצוע פקודת מאסר - מחירון

המחיר הסופי יקבע בהתאם לרמת הקושי והמורכבות, מטבע הדברים מדובר באנשים מאוד בעייתיים.

פגישת יעוץ - מחירון

פגישת ייעוץ 800 ש"ח (מתקזז אם מוזמנת עבודה).

שיחת ייעוץ טלפוני – חינם (דיסקרטיות מוחלטת).

המחירים לפני תוספת מע"מ 17% כחוק.

מידע כללי וחשוב - המחירים לפני מע"מ

מומלץ להתייעץ איתי בטלפון לפני קבלת החלטה , המחירים עשויים להשתנות בהתאם לסוג החקירה או דרישות הלקוח.

מידע נוסף בנושא

חוקר פרטי מחיר

היכולות של משטרת ישראל להביא לכדי גילוי פשעים או עוולות מסוגים שונים, היא מאוד מוגבלת. הן משום שהם חייבים לטפל בתיקים פליליים והן מפני שלא תמיד יש להם את הסמכות והאחריות להתעסק בתיקים מהמישור האזרחי. כך שבלית ברירה, אזרחים שמרגישים כי הם צריכים לבצע בירור מעמיק בחייהם, פונים לעזרתם של גורמי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחום החקירות, על מנת להגיע אל האמת. בעת פנייה אל חוקר פרטי מחיר היא שאלה מרכזית, אך לא יחידה, שכן עליכם להבטיח שמדובר באדם או חברה איתם תוכלו להגיע אל התוצאות הרצויות לכם בחקירה. הצוות המקצועי של משרד מעקב צמוד יסייע לכם כהלכה, מבלי לפגוע בדרישות הכלכליות שלכם.

חשיבות הבחירה – חוקר פרטי מחיר או ביצועים?

תהליך החיפושים אחר שירותי חוקר פרטי, כולל הסתכלות על מגוון רחב של פרמטרים – מקצועיים ואישיים. כאשר בראש ובראשונה, רצוי להבטיח כי בעת פנייה אל חוקר פרטי מחיר יהיה חלק חשוב מהשיח. ככל ואתם לא יכולים לעמוד בעלויות השירותים של החוקר הפרטי שלכם, יהיה לכם קשה עד בלתי אפשרי להשלים את החקירה – מה שיגרום לכם להיתקע באמצע. וזהו לא מצב אידיאלי, בלשון המעטה. יחד עם זאת, חשוב לזכור שאתם לא משלמים לחוקר הפרטי לחינם. העבודה המקצועית של החוקר היא זו שתאפשר לכם למצוא את הסיבה לחששותיכם, ולא משנה באיזה תחום אתם פונים לקבל את עזרתו.

ובדיוק מסיבה זו, ככל ומדובר על איש מקצוע מיומן ומנוסה, יש לו את הכלים הטכנולוגיים, את הידע המקצועי ואפילו את האישור של משרד המשפטים, לפעול בתחום האפור של החוק על מנת להשיג את המידע. אל תהססו לבחון את הביצועים של איש המקצוע שלכם, עוד לפני שאתם מדברים על עלות השירותים. רק כך תהיה לכם תמונה ברורה של ההישגים אותם תוכלו להשיג לאורך תהליך העבודה עם הצוות המקצועי שלכם.

חוקר פרטי מחירון – ליווי אישי ברגעים הכי חשובים של החיים

על פי רוב הפנייה לחוקר פרטי מתבצעת ברגעים המאתגרים והמורכבים ביותר בחיים, בהם אתם צריכים לקבל עזרה דחופה. כך שהמצב האישי או המקצועי שלכם הוא זה שעומד לנגד עיניכם. ואנחנו, אנשי משרד מעקב צמוד, נעזור לכם למצוא את האיזון שבין עלות השירותים לבין התוצרים החשובים לכם, על מנת לאפשר לכם להגיע אל האמת בצורה אבסולוטית.

חוקר פרטי מחיר שעת מעקב

העבודה של אנשי משרד חקירות, במיוחד בעידן המודרני, היא עבודה שמבוססת על שילוב כוחות – כולל יכולות טכנולוגיות ועבודת שטח עמוסה. למרות שאנחנו מתבססים כמעט תמיד על יכולות טכנולוגיות ברמה כזו או אחרת, וישנם כלי מעקב רבים שמאפשרים ניתור וניתוח מידע מרחוק, העבודה בשטח היא עדיין כלי חשוב מאוד שיכול להביא לתוצרים מדהימים בכל תהליך חקירה. כך שעליכם להבין בשלב מוקדם במיוחד בעבודה עם החוקר שלכם, שיש להחליט על הסכם חוקר פרטי מחיר שעת מעקב. זאת, עוד לפני שהוא יוצא אל השטח ומבצע את עבודתו. אנו, אנשי משרד החקירות מעקב צמוד בניהולו של גיא לוי, נוכל לסייע לכם למצוא כל פריט מידע חשוב – ככל ויש לכם את האפשרות להשקיע את המשאבים הכלכליים הנדרשים לחקירה.

הבחירה בשירותי חוקר פרטי מחיר שעת מעקב

בכל מה שנוגע לשירותי חוקר פרטי מחיר שעת מעקב הוא אלמנט אינטגרלי בתהליך הבירור הראשוני. כמו כל שירות אחר, גם השירותים של חוקר פרטי הם שירותים שעולים לא מעט כסף ללקוח. כך שחשוב לבצע חישוב של עלות מול תועלת, על מנת להבין מהם ההישגים שאתם יכולים לקבל. על פי רוב, שעת מעקב יכולה להניב תוצרים מאוד ייחודיים, דוגמת:

 • תמונות של מושא החקירה, במהלך פגישות עם גורמים הרלוונטיים לחקירה. בין שמדובר על מתחרים ברמה המקצועית ובין שמדובר על חקירה פרטית בנושא בגידות, תמונה היא הוכחה חותכת שיכולה להיות אירוע מאוד משמעותי בחקירה שלכם.
 • הקלטות והאזנות. חוקר פרטי יכול לבצע תהליכי חקירה המבוססים על מידע מוקלט, ועל כן שווה לכם להשקיע משאבים על מנת לקבל הקלטה של מושא החקירה, בה הוא מודה או קושר את עצמו לאירועים בצורה חד משמעית.
 • מסמכים שמגיעים מהשטח. לפעמים, הוכחות כתובות הן כלי עבודה שיכול לספר לכם המון על האירועים אותם אתם רוצים לחקור. מהטלפון הנייד או מהמחברת במשרד, אפשר לגלות מהי ההתנהגות שפגעה בכם או בעסק שלכם בצורה כל כך קשה.

לוקחים אחריות על החיים שלכם – ובודקים

ככל ויש לכם חששות כאלו ואחרים, אתם חייבים לעשות את הכל על מנת להגיע אל האמת. ועל כן, רצוי לפנות בהקדם האפשרי לעזרתו המקצועית של משרד החקירות מעקב צמוד. בתהליך עבודה מוקפד ואיכותי, אנו נוכל לאשש את החשדות שלכם ולעזור לכם לפצח את השאלות שלכם.

חוקר פרטי בגידות מחירים

במידה בלתי מבוטלת, אחת מהסיבות הנפוצות ביותר לפנייה אל שירותי חוקר פרטי, היא הטיפול בנושאים שנוגעים לחיי משפחה. כמעט לכל זוג יש רגעים קשים ומורכבים, אבל אם יש לכם חשש לבגידה, ואתם רוצים להבטיח שאתם לא פועלים על בסיס תחושת בטן בלבד, חשוב לקחת את ההחלטות בצורה זהירה ולפנות לעזרתו של חוקר פרטי. בכל מה שנוגע לשירותים של חוקר פרטי בגידות מחירים יכולים להיות אלמנט משמעותי. יחד עם זאת, לחיי המשפחה שלכם אין מחיר אמיתי והאושר שלכם שווה הכל. כך שזהו רק עניין של החלטה, לפנות לעזרת הצוות המקצועי של משרד החקירות מעקב צמוד. אנו נעזור לכם להבין מהי דרך ההתנהלות הטובה והמיטיבה בתיק שלכם, כדי להגיע לכל המידע החשוב לכם.

חוקר פרטי בגידות מחירים ותהליכי עבודה

בכל מה שנוגע לעבודה עם חוקר פרטי בגידות מחירים ותהליכי עבודה, חשוב להבין מהן הדרישות מכם ומהם הצרכים של צוות החקירה – עוד לפני שמתחילים לחקור. ועל כן, אספנו לכם כמה טיפים שימושיים שיכולים לעזור לכם להתמודד עם התהליך החקירה על הצד הטוב ביותר:

 • בחרו רק את איש המקצוע עליו אתם יכולים לסמוך בצורה מושלמת – ככל ואתם לא מרגישים בנוח ליד איש המקצוע שמלווה אתכם, יהיה לכם קשה מאוד להיפתח מולו ולהעביר לו את כל המידע הדרוש לקראת תהליך החקירה. בנושאים כל כך רגישים, אמינות היא חלק אינטגרלי ואתם חייבים להבטיח שהיא קיימת.
 • אל תהססו לחפש מידע מפליל – במיוחד אם חשוב לכם להוכיח שבן הזוג באמת בוגד בכם. המידע המפליל יכול להיות תמונות, הודעות או רכישות שונות, אותן אתם יכולים להגיש אל בית המשפט ולאפשר לו להכריע בתיק שלכם על בסיס האמת.
 • נהלו את המידע – התוצרים של החקירה יכולים לבוא לידי ביטוי בכמה מישורים, וההחלטה היא כולה שלכם. אתם יכולים לקחת את התוצרים רק על מנת לשוחח בפתיחות עם בן הזוג או על מנת להגיש בקשה לגירושין.

שיחת טלפון אחת ואפשר להפריח את החששות

החשש הקטן ביותר, במיוחד במערכת יחסים לא יציבה, יכול להיות עילה מספקת להחלטות לפנות לעזרת חוקר פרטי. בדיוק מסיבה זו, רצוי לפנות לעזרת הצוות של משרד החקירות מעקב צמוד, על מנת לברר את האמת – רק כאשר אתם באמת מוכנים לקחת את הצעדים הנחוצים על מנת לשנות חיים.

יש לך חשד אבל אין הוכחה ?

"מעקב צמוד" יספק לך את התשובות בזמן קצר

  בין לקוחותינו

  יצאת צדיק - תפיסת שיפוצניק נוכל שעוקץ לקוחות

  תפיסת נוכל שפל שעוקץ לקוחות שמשלמים לו עבור שיפוץ ועוזב אותם באמצע העבודות עם בית חורבה , שמנו לזה סוף ותפסנו אותו - צוות מעקב צמוד

  תפיסה של גניבת כספות

  גניבת כספות ממועדון מוכר בתל אביב- בזכות המצלמות שלנו הצלחנו להגיע לחשודים

  מעקב צמוד מתחייבים להביא לך תוצאות אמת בזמן הקצר ביותר - צוות מקצוען בזמינות מידית

  למחירון המלא

  קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט

  יש לך חשד אבל אין הוכחה ?

  "מעקב צמוד" יספק לך את התשובות בזמן קצר