():

054-7219-709

מעקבים – קצת הסבר

חשוב מאוד לדעת! אם תשכרו חוקר פרטי שיבצע עבורכם את המעקב, דעו כי חשוב מאוד המקצועיות המיומנות והניסיון, טעויות מצד עוקבים לא מקצועיים הן בדרך כלל טעויות בלתי הפיכות ולפעמים גם יגרמו לנזק אדיר ללקוח, אל תחסכו אם זה באמת וממש חשוב לכם!

מעקבים זה כלי בסיסי ומאוד יעיל שבעזרתו ניתן לדעת ולגלות את האמת!

משרדי חקירות, שירותי מודיעין וביון בכל העולם נוהגים להפעיל מעקבים על מנת לאסוף מידע והוכחות מצולמות, מעקבים מתבצעים בתחום החקירות ע"י צוות של 2 עוקבים (חוקרים עם רישיון) ומעלה ובהתאם למשימה המוטלת ומתבקשת ע"י מזמין העבודה.

אצלנו מבצעים את המעקבים (התחקות) אחר אדם או עסק חוקרים מנוסים ומיומנים במעקבים אחר אנשים ועסקים.

בעזרת המעקבים אנו נאסוף מידע אודות שגרת יומו של האובייקט, נצלם ונסריט בצילומי וידאו איכותיים עם הציוד המשוכלל והחדיש ביותר שקיים, כל תנועותיו ופגישותיו של האובייקט יתועדו בצילומים על מנת להביא את המידע וההוכחות ללקוח, כל פגישה , או כניסה למקומות כגון בתי קפה, משרד, דירה, חדר כושר, צימר, ועוד… הכל יתועד בצורה חשאית וסמויה ללא ידיעת האובייקט ומבלי שבכלל ירגיש בכך.

למעקב יצאו בדרך כלל 2 חוקרים אשר מומחים במעקבים וצילום, אחד ברכב ואחד באופנוע/רכב, ובהתאם למשימה ובהתאמה לתוואי, מקום והאזור הצפוי לעבודה.

אנו מומחים במעקבים אחר אנשי עסקים, זוגות בוגדים, עבריינים, אנשי רמי דרג, עובדי מדינה, נוער, בעצם אחר כל אדם, המיומנות של העוקב זו מיומנות מולדת, בנוסף צריך להיות ערני וחד מאוד לפרטים קטנים ולצפות כמה צעדים קדימה מהאובייקט, ידע והכרה של אזור העבודה, יכולת משחק (בשביל לא להתגלות) ידע ומיומנות בצילום בתנאים קשים ובזוויות לא רגילות ונוחות וכמובן לא להתבלט ולצלם כמה שיותר בחשאיות , חשיבה מחוץ לקופסה ויצירתיות מאוד מסייעים להצלחה, ובשורה התחתונה אנחנו חייבים להביא ללקוח את ההוכחות, הצילום שלנו טוב גם לבית המשפט במידה והתיק יגיע לכך , החוקרים שלנו יודעים לתת עדויות מעל דוכן העדים אם נדרש לכך!

יש לך חשד אבל אין הוכחה ?

"מעקב צמוד" יספק לך את התשובות בזמן קצר

  בין לקוחותינו

  יצאת צדיק - תפיסת שיפוצניק נוכל שעוקץ לקוחות

  תפיסת נוכל שפל שעוקץ לקוחות שמשלמים לו עבור שיפוץ ועוזב אותם באמצע העבודות עם בית חורבה , שמנו לזה סוף ותפסנו אותו - צוות מעקב צמוד

  תפיסה של גניבת כספות

  גניבת כספות ממועדון מוכר בתל אביב- בזכות המצלמות שלנו הצלחנו להגיע לחשודים

  מעקב צמוד מתחייבים להביא לך תוצאות אמת בזמן הקצר ביותר - צוות מקצוען בזמינות מידית

  למחירון המלא
  קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט

  יש לך חשד אבל אין הוכחה ?

  "מעקב צמוד" יספק לך את התשובות בזמן קצר