חקירות ומעקבים אחר בני נוער

חוקר פרטי לנוער

משתגעים מדאגה !
איפה הילד או הילדה שלך מסתובבים בכל לילה ?
האם משתמשים בסמים ?

אנחנו נהיה הבייביסיטר עליהם נשגיח נצלם ונתעד את כל מעשיהם בצורה סמוייה וחשאית מבלי שידעו וירגישו בשביל שאתם תוכלו לישון בשקט !
תדעו בדיוק מה הם עושים ועם מי הם ניפגשים ותוכלו לפעול בהתאם . 

אנו מתחייבים על שמירת סודיות מוחלטת , כל המידע הצילומים והתיעוד שלהם יועברו אליכם באופן בלעדי .מעקבים אחר בני הנוער.מעקבים סמויים אחר ילדים בגיל ההתבגרות .צוות עוקבים המתמחה במעקב וצילום של בני נוער אשר מבלים בגנים ציבוריים ובתי חבריהם , מועדונים וכו. מעקב אשר יראה לכם את האינדיקציה והתמונה האמיתית על ילדיכם ועם מי הם נפגשים ומבלים מה הם עושים כאשר הם נפגשים עם חבריהם , בימים אלו כשהאלימות המרובה אצל בני הנוער ושתית אלכוהול ועישון סיגריות ואף סמים מובילות את ילדיכם לדרך חיים אשר אינכם רוצים, מומלץ מאוד לבצע מעקב ותיעוד של מעשיהם כאשר הם יוצאים לבלות או שאומרים שהולכים לחברים האמת לצערי יכולה להיות כואבת מאוד אך רצוי מאוד גם לדעת אותה לפני שיהיה לכם מאוחר, במעקב של פעם או פעמים תוכלו לדעת באמת האם אתם תמימים, עד היום או שדאגתם אך לא ידעתם עד כמה לדאוג ליקר לכם .

לאחר התיעוד במצלמה ובווידיאו תוכלו להיערך ולהיעזר גם בבעלי מקצוע אשר יכוונו אתכם איך להמשיך ואיך לנהוג עם ילדיכם.

מי שדברי נוגעים לליבו כדאי מאוד שלא יחכה ויתקשר אלי לקבל המשך מידע ואפשרויות הקיימות בפניו – לפני שיהיה מאוחר התקשר עכשיו דיסקרטיות מובטחת מהפרט הראשון ועד האחרון .

מומלץ מאוד לבצע מעקב ותיעוד של מעשיהם כאשר הם יוצאים לבלות או שאומרים שהולכים
לחברים האמת לצערי יכולה להיות כואבת מאוד אך רצוי מאוד גם לדעת אותה לפני שיהיה לכם מאוחר , במעקב של פעם או פעמים תוכלו לדעת באמת האם אתם תמימים עד היום או שדאגתם אך לא ידעתם עד כמה לדאוג ליקר לכם .
 
לאחר התיעוד במצלמה ובווידיאו תוכלו להיערך ולהיעזר גם בבעלי מקצוע אשר יכוונו אתכם איך
להמשיך ואיך לנהוג עם ילדיכם. .
 
מי שדברי נוגעים לליבו כדאי מאוד שלא יחכה ויתקשר אלי לקבל המשך מידע ואפשרויות הקיימות

בפניו – לפני שיהיה מאוחר התקשר עכשיו דיסקרטיות מובטחת מהפרט הראשון ועד האחרון .

 

אל תחכו , שלא יהיה מאוחר , ככל שעובר הזמן הילדים קושרים חברויות שונות ,טובות ולפעמים הורסות ומדרדרות , התקשרו עוד עכשיו לקבל ייעוץ