():

054-7219-709

חוקר פרטי בגידות

חוקר בגידות

יש לך חשד ותחושת בטן שמסתירים ממך ?

חוסר סבלנות כלפיך ומצד שני נחמדות יתרה לאחרים ?

ירידה בקיום יחסי אישות ?

בן/ת זוגך בקושי מתייחס אליך ומראה חוסר התעניינות בכל מה שקורה בבית ?

הם מבלים יותר מידי זמן מחוץ לבית וזה משהו ש לא היה בעבר ?

הטלפון הנייד נעול עם קוד או שגיליתם שיש להם עד טלפון "סודי" ?

מסננים שיחות או מקבלים שיחות חסויות ולא תמיד עונים או כשאתם עונים יש שקט על הקו ?

התחילו לטפח את עצמם אם זה בביגוד חדש, עושים ספורט, לייזר ?

 

חשיפת בגידות על ידי חוקר בגידות פרטי מיומן ומנוסה

משרד חקירות "מעקב צמוד" מתמחה בתחום חשיפת בגידות ותפיסת בוגדים על חם , במשרדינו עובדים חוקרים מנוסים מאוד במעקבים אחר בוגדים ותפיסתם ברגעים הכי אינטימיים, זו עצם מהותה של העבודה והמעקב .

החוקרים שעובדים אצלינו משתמשים בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר ובציוד צילום מהמשוכללים והטובים בעולם עם איכות צילום ללא פשרות לתיעוד המעקב.

ההוכחות שאנו מצלמים העדות של החוקרים והראיות שנאספות במהלך החקירה בצירוף דוח חקירה קבילים ויכולים לשמש אותך בהליך משפטי בבתי המשפט ובבתי הדין הרבני .

החוקרים שלנו יודעים להיות יצירתיים ומגיבים לסיטואציות המתאימות במהלך המעקב אליו אנו נדרשים, זמן תגובה ויצירתיות קריטי להצלחת המעקב והצילום, הניסיון הרב שצברנו ובחוקרים איכותיים נותן לנו את הייתרון על פני מתחרים שמנסים לחקות אותנו .

משרד חקירות "מעקב צמוד" נותן מעטפת לכל עניין החקירות בין בני זוג לרבות חקירות כלכליות מעמיקות לגילוי נכסים, חקירה ואיסוף הוכחות של פעילויות עסקיות ועוד ….

חוקר פרטי בגידות

תהליך חקירת בגידות – איך זה עובד אצלנו?

שלב א: כשלקוח/ה יוצר איתנו קשר ראשוני בטלפון, הוא ישוחח ישירות מול בעל המשרד, גיא לוי , בשיחה נבקש לשמוע פרטים כלליים ורקע לדברים שהביאו אותך ליצור איתנו קשר, לאחר שנשמע פרטים ונשאל שאלות (מבלי להיכנס לעומק הפרטים) נוכל לגבש דרכי חקירה ופעולה נדרשת להשגת המטרה שלשמה התקשרתם, כמו כן תקבלו יעוץ הוגן ומקצועי מה נכון לעשות ומה לא נכון לעשות וכיצד להמשיך להתנהג כלפי בן/ת זוגך בהמשך .

בנוסף תקבלו הצעת מחיר ועלויות של החקירה והמעקב כדי שתוכלו לעשות את החשבון הכלכלי ולבדוק את היכולת לעמוד בזה , כל אחד והעניין שלו ולכן המחירים משתנים מאחד לשני.

שלב ב: לאחר שהחלטתם שאתם מעוניינים להתקדם ולתת לנו לבצע את החקירה/מעקב , אנו נבקש מכם לספק לנו פרטים קצת יותר מעמיקים, כגון פרטים מלאים מי האובייקט , מה הוא עושה ביום יום והיכן עובד, פרטים של הרכב שלו כולל מספר רישוי , טלפונים , כתובות ידועות מראש כמו כתובת הורים כתובת של חברים טובים , כתובת מקום עבודה , חדר כושר או כל מקום שאתם יודעים שהוא עלול להגיע לשם תוך כדי המעקב שלנו (למי שאין פרטים אנחנו נדע להתמודד גם בלי זה), הפרטים יעזרו לנו למקד את המעקב לזמנים הרלוונטיים וכל זה על מנת להשיג את המטרה בתוך זמן הקצר ביותר ובמקסימום יעילות, ובמינימום עלויות, חותמים על הזמנת עבודה ויוצאים לדרך.

שלב ג: אנחנו נתחיל לעבוד וזה כבר המקצוענות שלנו בה אנו נביא לידי ביטוי את הניסיון הרב שצברנו וניתן עבורך את המאה אחוז מהניסיון והאנרגיות ומרגע זה אתם תקבלו את מלא תשומת הלב, במהלך המעקב תקבלו דיווחים שוטפים אונליין ותהיו מעורבים בכל התהליכים וכמובן שתקבלו גם תמונות תוך כדי החקירה (ולא רק בסופה כמו שכולם בדרך כלל נוהגים) הרי אנחנו לא רוצים להשאיר אתכם בחוסר ודאות .

שלב אחרון: תקבלו דוח מסודר שמרכז את כל המידע התמונות וסרטי הוידאו שאת חלקם כבר שלחנו לכם תוך כדי החקירה, אבל הדוח יכלול את הכול בצורה מרוכזת ומסודרת.

בנוסף אם תהיו מעוניינים נוכל להמליץ ולקשר אתכם לעורכי דין מתאימים לעניין שלך ואשר אנו עובדים איתם ומספקים ללקוחותיהם ולהם את השירות שלנו, אני אלווה אתכם גם לאחר שנסיים את החקירה בכל עניין ושאלה ויעוץ .

 

 

 

מתי לפנות לחוקר בגידות?

גם אם אתם חיים שנים ארוכות ביחד, על מי מנוחות ועם משפחה אהובה, זה לא אומר שאתם צריכים לחיות בחששות. כמעט כל זוג עובר משברים, קשיים ואתגרים, כך שהסיכוי לחיכוכים דווקא בתקופות אלו, עולה. ואז, קל מאוד לפזול לצדדים ובמהירות מגיעים למצב של בגידה. זוהי לא סיטואציה נעימה לאף אחד מבני הזוג, אבל אם אתם הצד הנבגד – חשוב להבין מול מה אתם עומדים, ויפה שעה אחת קודם. בדיוק מסיבה זו, חשוב לפנות לעזרתו של חוקר בגידות ויחד איתו לבצע בירור מעמיק של ההתנהלות של בן הזוג שלכם. הצוות המקצועי של משרד מעקב צמוד של גיא לוי, יסייע לכם להבין האם בן הזוג שלכם בוגד והאם אתם צריכים לפעול בהתאם.

חושדים בבן או בת הזוג – חוקר בגידות הוא הפיתרון

בתקופה שבה מערכת היחסים הזוגית שלכם היא מקור לחששות ולפחדים מסוימים, חשוב לכם למצוא את האנשים עליהם אתם יכולים לסמוך בלב שלם. על אחת כמה וכמה אם אתם רוצים לבחון לעומק את התנהלותם של בן או בת הזוג שלכם, על מנת לאשש את החששות לבגידה.

ועל כן, הדיסקרטיות אותה מבטיח לכם חוקר בגידות היא אולי כלי העבודה החשוב ביותר שיש לכם בעת הזו, ורצוי לנצל אותו על הצד הטוב ביותר. החוקר הפרטי הוא איש מקצוע לכל דבר ועניין, וחשוב לומר זאת מראש.

אבל, כאשר הוא הופך למקור המידע האמין ביותר בחייכם, חוקר בגידות הוא איש שיכול לשנות את כל מהלך החיים שלכם. לפיכך יש לחוקר בגידות את הכוח, את היכולת ואת הרצון, לשמור על האינטרסים שלכם – ולהבטיח שיהיה לכם את כל המידע הדרוש, עם הוכחות להתנהלות הלא ערכית של בן הזוג שלכם. מכאן ואילך, אתם לוקחים את האחריות ומחליטים כיצד ניתן לפעול ומה הן הדרכים שבהן אתם בוחרים לנהל את הסיטואציה.

נפטרים מהחששות עם חוקר בגידות מטעם חברת "מעקב צמוד" בילוש וחקירות

בכל מה שנוגע לאפשרות לקחת אחריות על חייכם, חוקר בגידות הוא האדם שמספק לכם את המידע החשוב ביותר להתנעת תהליך העבודה. בדיוק מסיבה זו, חשוב לפנות לעזרתו של חוקר פרטי מהצוות המקצועי של משרד החקירות מעקב צמוד. אנו נסייע לכם להתמודד עם האתגר – הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית – ונאפשר לכם לקחת את האחריות על החיים שלכם, ולבחור את הבחירות הנכונות למשפחה.

חוקר פרטי בגידות כדי להפיג את החשדות

כמה חודשים שהחשש מנקר, אינכם בטוחים שמשהו קורה – אבל יש לכם תחושה לא טובה והחיים ממשיכים כסדרם. עד מהרה מגיח אירוע אליו אתם לא יכולים להתכחש, וחשוב לכם לבחון מהו מצב מערכת היחסים שלכם, לאשורו. אבל, אם אתם חוששים לפתוח את תיבת הפנדורה הזו, יש לכם אפשרות לפנות לעזרתו של חוקר פרטי בגידות, שאיתו תוכלו לעבור ביחד על החיפוש אחרי המידע. כך תהיה לכם הוכחה חד משמעית, איתה תעמדו מול בן הזוג שלכם ותתמודדו עם החששות בצורה הכי ברורה שיש. בדיוק מסיבה זו, רצוי לפנות לעזרת הצוות המקצועי של חברת החקירות מעקב צמוד, של גיא לוי. אנו נוכל לעזור לכם לבסס את החשד, ולגבות אותו בתיעוד הולם ומפורט.

חוקר פרטי בגידות הוא התשובה לשאלות

בכל מה שנוגע לחיי המשפחה שלכם, אי אפשר להסס. אתם לא רוצים למצוא את עצמכם חיים באשליה, או בהכחשה גמורה, כאשר בן הזוג שלכם לא מדבר אתכם על חששותיו. במיוחד כאשר בן הזוג כבר לא נאמן לכם והוא בהחלט חי את חייו מבלי להתייחס לרגשות שלכם. ועל כן, ברגע שבו יש לכם סיבה לחשוש, שווה לכם לעצור ולחשב את צעדיכם בצורה המושכלת והאחראית ביותר. על פניו, אפשר לבחור להתעמת, אבל יכול מאוד להיות שזו תהיה החלטה שתפרק את מערכת היחסים באופן מידי – ולעיתים גם ברוח רעה מאוד.

ועל כן, הפנייה לעזרתו המקצועית של חוקר בגידות היא החלטה שתאפשר לכם לאגור מידע, ולהתכונן לעימות עם בן הזוג בצורה מושלמת. כשיש לכם הוכחות להתנהלות של בן הזוג, כולל תמונות ותיעוד דיגיטלי, קל הרבה יותר לקבל את האמת ולהבין שבאמת בגדו בכם. יתרה מכך, לבן הזוג שלכם לא תהיה אפשרות אחרת, אלא לקחת אחריות על הבגידה. גם אם תבחרו לשקם את מערכת היחסים, זו תהיה החלטה שנובעת מתוך ידע אמיתי והתמודדות עם ההחלטות של שני בני הזוג.

חקירת בגידות על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר

שירותיו של חוקר פרטי בגידות הם שירותים שיכולים לשנות את חייכם ואת חייהם של בני משפחתכם. ועל כן, חשוב להבין את ההשלכות של ההחלטות שלכם, עוד לפני שאתם פונים לעזרת הצוות המקצועי של חברת החקירות מעקב צמוד. כמובן שאם החלטתם לפתוח בחקירה, אנו נסייע לכם למצוא את כל האמת.

שאלות תשובות

מהם הסימנים לבגידה?

סימנים אצל אישה הם לדוגמא טיפוח והתעסקות ביופי בצורה שונה, לבוש חשוף, חוזרת בשעות מאוחרות, שיחות טלפון קצרות ועוד. סימנים אצל גבר הם לדוגמא עובד עד שעות מאוחרות מהרגיל, יוצא לבלות וחוזר עם ריח של אלכוהול, נעדר ללילה מהבית ועוד. במידה ועולים בכם חשדות אל תהססו לפנות לחוקר פרטי בגידות לפיענוח התעלומה.

למה חשוב לבחור חוקר בגידות מקצועי?

חקירת בגידות היא חקירה רגישה מאוד שכן היא בעלת השפעה רבה על עתיד חיי הזוגיות והמשפחה. חשוב מאוד לבחור בחוקר הפועל בשיטות ודרכים חשאיות ודיסקרטיות על מנת שלא לפגוע בקשר ובתא המשפחתי במידה ויתגלה כי החשדות היו לשווא.

למה לבחור בחוקר פרטי מטעם חברת החקירות "מעקב צמוד"?

חברת החקירות "מעקב צמוד" מומחית בתחום הבגידות ותשמח להעניק לכם את שירותיה בדרך לחתירת חשיפת האמת שמאחורי הסימנים והאותות המזהירים. צוות החוקרים מיומן ומנוסה הפועל באופן מקצועי ודיסקרטי כך שלא יחשוף את חשדותיכם בפני הנחקרים.

 

הכל התחיל מזה ש יעל החלה לשים לב שבעלה רועי ממעט לחזור הביתה במהלך השבוע! רועי משרת בבסיס וחתום לשירות קבע , ומתוקף תפקידו הוא לא יוצא הביתה בכל יום , כך לפחות הוא סיפר לה .

רועי משרת ביחידת מודיעין סודית במרכז הארץ ואני לא יכול לחשוף מידע מעבר לכך.

יעל החלה לשים לב לפרטים הקטנים , כשרועי מגיע הביתה בסופי שבוע, הוא מרבה להיות עם הנייד שלו על השתק , מתכתב המון דרך הוואצאפ, השיחות שלו נעשו לשיחות מאוד קרות של כן , לא , הבנתי, נראה , אחשוב על זה , אלו התשובות ששמעה ממנו כאשר הוא היה מדבר לידה , יעל החלה לחשוד שבעלה בוגד בה .

לאחר לבטים לא קלים עם עצמה היא החליטה לשים סוף לשקרים של רועי, ולחשוף את האמת של מה שקורה אתו כשהיא לא בסביבה, ולכן החליטה לחפש חוקר פרטי מומחה בחשיפת בגידות וכך הגיע אלי .

יעל התקשרה למשרד חקירות פרטיות אשר בבעלותי "מעקב צמוד בילוש וחקירות פרטיות" על קוו הטלפון שמעתי בחורה בקול רועד ואומרת לי שיש לה חשד לבגידה , היא חושדת שבעלה בוגד בה אבל אין לה הוכחות ואין לה משהו חד משמעי שהיא יכולה להטיח בפניו והיא רוצה לשכור את שירותי על מנת לחשוף את הבגידה והשקרים שלו, הכל היה בהתחלת השיחה מאוד מבולבל ומאוד מעורבב , שמעתי את יעל בוכה תוך כדי דיבור וניסיתי להרגיע אותה ולשכנע אותה להמתין כי עדיין לא בטוח שיש בגידה פה בסיפור , אולי כל הסימנים הם סימנים לבגידה אבל כבר היו מקרים שזה לא היה נכון , קבעתי עם יעל פגישה למחרת על מנת לקבל פרטים יותר מעמיקים וכשהיא קצת יותר רגועה ולא בסערת רגשות כפי שנשמעה בשיחה .

זה לא פשוט לחשוד שבעלך בוגד בך או אשתך בוגדת בך , זה כאילו שהתמוטט עלייך בניין עשר קומות , יש אנשים שמתארים את תחושת הבגידה לאותה תחושה כמו לשבת באבל לא עלינו .

למחרת נפגשתי עם יעל בבית קפה בתל אביב , תפסנו פינה שקטה , יעל גוללה בפני ובאוזניי את כל התחושות שלה , ואת מערכת היחסים הלא פשוטה שלה עם בעלה ועם ההתמודדות היום יומית שלה בחיים ,

בשיחה שלנו יעל רצתה מכשיר הקלטה , מעקבים , חשיפת בגידה, סגרנו את הפגישה בכך שיעל נתנה את כל הפרטים הרלוונטיים על רועי, חתמה על הזמנת עבודה שילמה מקדמה וסוכם לצאת למעקב כבר באותו היום .

היה זה יום שני אמצע שבוע שרועי נמצא בבסיס צה"ל ולא אמור לצאת הביתה עד יום חמישי.

התמקמנו לתצפית אחה"צ באזור היציאה מהבסיס באזור צומת גלילות בהרצליה,

בשעה המשוערת קצת לפני נראה רועי יוצא מהבסיס ברכבו ונוסע , לאחר דקות של מעקב אחריו הבנו שהביתה הוא לא נוסע, הכיוון היה שונה לגמרי מביתו, צוות העוקבים שלנו ממשיך את המעקב, רועי מגיע לאזור הישוב מודיעין ונכנס לאזור התעשייה הסמוך, רועי ממתין ברכבו ולאחר כעשרים דקות צוות העוקבים מבחין ברכב מפואר שמגיע, ברכב זה נראתה נוהגת בחורה העונה לתיאור של חברתה הטובה של יעל, אשתו של רועי, הרכב נעצר מעט אחרי רועי והבחורה ממתינה ברכב, לאחר כמה דקות רועי עובר לרכבה של הבחורה, החלו בנסיעה איטית, הבחנו כי רועי מנסה לעשות בדיקת מעקב, הכוונה בודק אם יש אחריו חוקר פרטי שעוקב אחריו, מאחר שרועי בוגד באשתו וכמו כן הבחורה בוגדת בבעלה, סביר להניח שעל אחד מהם יהיו סיכויים גבוהים למעקב, רועי עושה בדיקות אבל הצוות המיומן והמקצועי של מעקב צמוד בילוש וחקירות כבר רווי מבדיקות ויודע לאבחן מתי האובייקט שלהם עושה בדיקות ומתי זה סתם ורק נראה כך, אבל הפעם רועי עשה בדיקה שנקראת בדיקה מקצועית של מי שמבין..

לאחר שביצע את הבדיקות למעקב ולא הבחין בצוות העוקבים, התפנה לתת את מירב תשומת הלב לבחורה שאיתו ברכב, וכבר החשד למעקב אחריו ירד לגמרי ועכשיו הם בטוחים שאף אחד לא עוקב אחריהם ואין חוקר פרטי בגידות שיכול לתעד את מעשייהם.

זהו .. פה הייתה לו טעות, השאננות זה בדיוק נקודת התורפה שאנו יודעים לנצל היטב לטובתנו ובגלל הסיבה הזאת אנו זוכים לצילומים נדירים של הבגידה שלהם !

רועי נכנס לשביל עפר באזור יער בן שמן ונעלם בין העצים, צוות מנוסה ירד רגלית והתחקה רגלית אחר שביל נסיעתם, הבחינו כי בין העצים מבצבץ חלק קטן של הרכב, וכמו בסרטים מתגנבים בחשאיות לאט לאט לכיוון הרכב עד שיש להם פריים טוב לצילום ותיעוד מה שקורה ברכב …

וכך היה, הם תועדו מתנשקים ומתגפפים ברכב ולאחר כמה דקות יצאו מהרכב ועברו למושב האחורי, פה קיבלנו תמונות מפלילות ביותר ותיעוד מצוין של שניהם.

לאחר שסיימו את הסקס, שוב יצאו מהרכב והפעם גם התלבשו והסתדרו , לאחר מכן הבחורה החזירה את רועי לרכבו ושניהם נפרדו לא לפני שנתנו נשיקה שהונצחה בווידאו שלנו …

הסיפור הזה חזר על עצמו פעמיים באותו שבוע ..

עם הממצאים, נפגשנו עם יעל הלקוחה וסיפרנו לה כמובן ברגישות יתרה על הממצאים ולאחר שעיקלה את הבשורה המרה עברנו לשלב ההוכחות והראינו לה חלק מהסרטים, לאט לאט ואחרי יום שכבר יכלה להכיל את זה אז הבאנו את סרטי הצילום המפלילים ביותר, אותו תיעוד מיער בן שמן .

מעקב צמוד בילוש מעקבים וחקירות שמים לדגש להיות רגישים למצב כה מורכב בין בני זוג ומספרים להם את הכל עם ורגישות ומעניקים ללקוחות תחושה וביטחון שיש מישהו לצידם ברגעים הקשים ביותר שלהם והאישיים ביותר . חוקר פרטי מומחה בגידות וחשיפת האמת חייב להיות סובלני ורגיש עם המידע שהוא אוסף מתעד ומעביר ללקוח.

משרד חקירות מעקב צמוד ישמח לתת ייעוץ והכוונה בחינם ללקוחותיו ויתמוך בהם גם אחרי שנגמרה העבודה, משרד החקירות שלנו נמצא במרכז ת"א ונותן שירות בפריסה ארצית וגם בחו"ל במקרה הצורך עם צוותים מקצועיים ומומחים בתחום המעקבים וחשיפת בגידות, חוקר פרטי יצירתי מקצועי ודיסקרטי.

יש לך חשד אבל אין הוכחה ?

"מעקב צמוד" יספק לך את התשובות בזמן קצר

  בין לקוחותינו

  יצאת צדיק - תפיסת שיפוצניק נוכל שעוקץ לקוחות

  תפיסת נוכל שפל שעוקץ לקוחות שמשלמים לו עבור שיפוץ ועוזב אותם באמצע העבודות עם בית חורבה , שמנו לזה סוף ותפסנו אותו - צוות מעקב צמוד

  תפיסה של גניבת כספות

  גניבת כספות ממועדון מוכר בתל אביב- בזכות המצלמות שלנו הצלחנו להגיע לחשודים

  מעקב צמוד מתחייבים להביא לך תוצאות אמת בזמן הקצר ביותר - צוות מקצוען בזמינות מידית

  למחירון המלא
  קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט

  יש לך חשד אבל אין הוכחה ?

  "מעקב צמוד" יספק לך את התשובות בזמן קצר