חוקר פרטי - סיוט שהתממש

חשיפת בגידות :
הכל התחיל מזה ש יעל החלה לשים לב שבעלה רועי ממעט לחזור הביתה במהלך השבוע ! רועי משרת בבסיס וחתום לשירות קבע , ומתוקף תפקידו הוא לא יוצא הביתה בכל יום , כך לפחות הוא סיפר לה . 

הסיוט שהתממש

חשיפת בגידות :
הכל התחיל מזה ש יעל החלה לשים לב שבעלה רועי ממעט לחזור הביתה במהלך השבוע ! רועי משרת בבסיס וחתום לשירות קבע , ומתוקף תפקידו הוא לא יוצא הביתה בכל יום , כך לפחות הוא סיפר לה .

רועי משרת ביחידת מודיעין סודית במרכז הארץ ואני לא יכול לחשוף מידע מעבר לכך.
יעל החלה לשים לב לפרטים הקטנים , כשרועי מגיע הביתה בסופי שבוע, הוא מרבה להיות עם הנייד שלו על השתק , מתכתב המון דרך הוואצאפ, השיחות שלו נעשו לשיחות מאוד קרות של כן , לא , הבנתי, נראה , אחשוב על זה , אלו התשובות ששמעה ממנו כאשר הוא היה מדבר לידה , יעל החלה לחשוד שבעלה בוגד בה .

לאחר לבטים לא קלים עם עצמה היא החליטה לשים סוף לשקרים של רועי, ולחשוף את האמת של מה שקורה אתו כשהיא לא בסביבה, ולכן החליטה לחפש חוקר פרטי מומחה בחשיפת בגידות וכך הגיע אלי .

יעל התקשרה למשרד חקירות פרטיות אשר בבעלותי "מעקב צמוד בילוש וחקירות פרטיות" על קוו הטלפון שמעתי בחורה בקול רועד ואומרת לי שיש לה חשד לבגידה , היא חושדת שבעלה בוגד בה אבל אין לה הוכחות ואין לה משהו חד משמעי שהיא יכולה להטיח בפניו והיא רוצה לשכור את שירותי על מנת לחשוף את הבגידה והשקרים שלו, הכל היה בהתחלת השיחה מאוד מבולבל ומאוד מעורבב , שמעתי את יעל בוכה תוך כדי דיבור וניסיתי להרגיע אותה ולשכנע אותה להמתין כי עדיין לא בטוח שיש בגידה פה בסיפור , אולי כל הסימנים הם סימנים לבגידה אבל כבר היו מקרים שזה לא היה נכון , קבעתי עם יעל פגישה למחרת על מנת לקבל פרטים יותר מעמיקים וכשהיא קצת יותר רגועה ולא בסערת רגשות כפי שנשמעה בשיחה .

זה לא פשוט לחשוד שבעלך בוגד בך או אשתך בוגדת בך , זה כאילו שהתמוטט עלייך בניין עשר קומות , יש אנשים שמתארים את תחושת הבגידה לאותה תחושה כמו לשבת באבל לא עלינו .

למחרת נפגשתי עם יעל בבית קפה בתל אביב , תפסנו פינה שקטה , יעל גוללה בפני ובאוזניי את כל התחושות שלה , ואת מערכת היחסים הלא פשוטה שלה עם בעלה ועם ההתמודדות היום יומית שלה בחיים ,
בשיחה שלנו יעל רצתה מכשיר הקלטה , מעקבים , חשיפת בגידה, סגרנו את הפגישה בכך שיעל נתנה את כל הפרטים הרלוונטיים על רועי, חתמה על הזמנת עבודה שילמה מקדמה וסוכם לצאת למעקב כבר באותו היום .

היה זה יום שני אמצע שבוע שרועי נמצא בבסיס צה"ל ולא אמור לצאת הביתה עד יום חמישי.
התמקמנו לתצפית אחה"צ באזור היציאה מהבסיס באזור צומת גלילות בהרצליה,
בשעה המשוערת קצת לפני נראה רועי יוצא מהבסיס ברכבו ונוסע , לאחר דקות של מעקב אחריו הבנו שהביתה הוא לא נוסע, הכיוון היה שונה לגמרי מביתו, צוות העוקבים שלנו ממשיך את המעקב, רועי מגיע לאזור הישוב מודיעין ונכנס לאזור התעשייה הסמוך, רועי ממתין ברכבו ולאחר כעשרים דקות צוות העוקבים מבחין ברכב מפואר שמגיע, ברכב זה נראתה נוהגת בחורה העונה לתיאור של חברתה הטובה של יעל, אשתו של רועי, הרכב נעצר מעט אחרי רועי והבחורה ממתינה ברכב, לאחר כמה דקות רועי עובר לרכבה של הבחורה, החלו בנסיעה איטית, הבחנו כי רועי מנסה לעשות בדיקת מעקב, הכוונה בודק אם יש אחריו חוקר פרטי שעוקב אחריו, מאחר שרועי בוגד באשתו וכמו כן הבחורה בוגדת בבעלה, סביר להניח שעל אחד מהם יהיו סיכויים גבוהים למעקב, רועי עושה בדיקות אבל הצוות המיומן והמקצועי של מעקב צמוד בילוש וחקירות כבר רווי מבדיקות ויודע לאבחן מתי האובייקט שלהם עושה בדיקות ומתי זה סתם ורק נראה כך, אבל הפעם רועי עשה בדיקה שנקראת בדיקה מקצועית של מי שמבין..

לאחר שביצע את הבדיקות למעקב ולא הבחין בצוות העוקבים התפנה לתת את מירב תשומת הלב לבחורה שאיתו ברכב, וכבר החשד למעקב אחריו ירד לגמרי ועכשיו הם בטוחים שאף אחד לא עוקב אחריהם ואין חוקר פרטי בגידות שיכול לתעד את מעשייהם.

זהו .. פה הייתה לו טעות, השאננות זה בדיוק נקודת התורפה שאנו יודעים לנצל היטב לטובתנו ובגלל הסיבה הזאת אנו זוכים לצילומים נדירים של הבגידה שלהם !

רועי נכנס לשביל עפר באזור יער בן שמן ונעלם בין העצים, צוות מנוסה ירד רגלית והתחקה רגלית אחר שביל נסיעתם, הבחינו כי בין העצים מבצבץ חלק קטן של הרכב, וכמו בסרטים מתגנבים בחשאיות לאט לאט לכיוון הרכב עד שיש להם פריים טוב לצילום ותיעוד מה שקורה ברכב …

וכך היה, הם תועדו מתנשקים ומתגפפים ברכב ולאחר כמה דקות יצאו מהרכב ועברו למושב האחורי, פה קיבלנו תמונות מפלילות ביותר ותיעוד מצוין של שניהם.

לאחר שסיימו את הסקס שוב יצאו מהרכב והפעם גם התלבשו והסתדרו , לאחר מכן הבחורה החזירה את רועי לרכבו ושניהם נפרדו לא לפני שנתנו נשיקה שהונצחה בווידאו שלנו …

הסיפור הזה חזר על עצמו פעמיים באותו שבוע ..
עם הממצאים נפגשנו עם יעל הלקוחה וסיפרנו לה כמובן ברגישות יתרה על הממצאים ולאחר שעיקלה את הבשורה המרה עברנו לשלב ההוכחות והראינו לה חלק מהסרטים, לאט לאט ואחרי יום שכבר יכלה להכיל את זה אז הבאנו את סרטי הצילום המפלילים ביותר, אותו תיעוד מיער בן שמן .

מעקב צמוד בילוש מעקבים וחקירות שמים לדגש להיות רגישים למצב כה מורכב בין בני זוג ומספרים להם את הכל עם ורגישות ומעניקים ללקוחות תחושה וביטחון שיש מישהו לצידם ברגעים הקשים ביותר שלהם והאישיים ביותר . חוקר פרטי מומחה בגידות וחשיפת האמת חייב להיות סובלני ורגיש עם המידע שהוא אוסף מתעד ומעביר ללקוח.

משרד חקירות מעקב צמוד ישמח לתת ייעוץ והכוונה בחינם ללקוחותיו ויתמוך בהם גם אחרי שנגמרה העבודה, משרד החקירות שלנו נמצא במרכז ת"א ונותן שירות בפריסה ארצית וגם בחו"ל במקרה הצורך עם צוותים מקצועיים ומומחים בתחום המעקבים וחשיפת בגידות, חוקר פרטי יצירתי מקצועי ודיסקרטי .