חקירות עסקיות מסחריות

משרד החקירות מעקב צמוד נותן את שירותיו המקצועיים לתחום העסקי והמסחרי עבור חברות מובילות במשק , את שירותינו אנו מספקים למגזר העסקי הפרטי וכמו כן למוסדות ותאגידים, אנו מתמחים במציאת פתרונות וקלפי מיקוח, במשרדנו עוסקים חוקרים פרטיים מנוסים ומקצועיים, ידע רב במגוון תחומי העסקים שנרכש בעמל ובשנים של ניסיון, מעקב צמוד ישמח לתת לכם את שירותיו בעלי ערך חשוב מאוד ביתרונותיו הן לפן העסקי שלכם והן לפן המשפטי במקרה הצורך 

ראשית נדגיש כי כל פנייה אלינו נשמרת בדיסקרטיות מוחלטת.

our services

חקירות ומודיעין עסקי

משרד החקירות מעקב צמוד יכול לסייע לך בהשגת מידע מודיעיני מהימן אודות עסק או חברה בארץ או בחו"ל אשר הנך מעוניין לבדוק ולדעת את פעולותיהן העסקיות בתווך הקרוב או העתידי, פעולות החקירה שלנו סמויות ומתבצעות באופן חשאי כך שהצד שעליו מבוצעת החקירה אינו ידע או יבחין שהוא תחת חקירה, המידע שאנו מסוגלים להשיג לך הוא רב, תמצית המידע שאנו משיגים בפעולת החקירה הן, כושר פירעון של החברה, לקוחות עסקיים שלהם, תמונה אמיתית למצב החברה, חשיפת שקרים של מנהלי ובעלי החברות, שגרת יומם של בעלי תפקידים בכירים באותה חברה ומידע על פגישותיהם העסקיות, אלו רק חלק מפעולות החקירה שאנו יכולים לחשוף . למידע נוסף הנך מוזמן ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לך ולהגיע לפגישת היכרות .

בדיקות לזליגת מידע וריגול

מעקב צמוד יכול לבדוק עבורכם מאיפה זולג מידע עסקי של חברתכם ומי מתוך החברה מבצע ריגול עסקי ומעביר מידע חשוב למתחרים שלך, אנו מתמחים בשיטות עבודה אשר בסופם אנו חושפים את מקור זליגת המידע העסקי, בין פעולותינו ניתן לקבל סוכן סמוי אשר "יושתל" בחברתכם כעובד מן המניין ותוך כדי כך נוכל למצוא פרצות וכשלים בחברתכם, בעכבות פעולותינו תוכלו למגן את המידע החשוב שנמצאו בו כשלים, תוכלו לחדד נהלים, והעיקר שתוכלו "לישון בשקט" כי אף אחד לא יוכל לגנוב לכם מידע, ואף אחד לא יוכל כבר להפתיע אתכם,  אלו רק חלק מפעולות החקירה שאנו יכולים לחשוף . למידע נוסף הנך מוזמן ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לך ולהגיע לפגישת היכרות .

המחלקה המבצעית שלנו

למעקב צמוד יש סוכני שטח מבצעי אשר יצאו עבורכם לשטח להשיג את המידע האותנטי בזמן אמת, מידע עסקי השווה המון כסף לעסק שלך, אתה תוכל לקבל את המידע בזמן אמת ולפי כך תוכל לכלכל את צעדייך העסקיים מול המתחרה או אל מול "האויב שלך" ידע מוקדם שווה המון כוח וכסף, אנחנו מסוגלים לספק לך את זה גם אם אתה חושב שלא ניתן לעשות כבר כלום, אל תרים ידיים ותן לנו למצוא לך את הפתרונות, צוות הסוכנים המקצועיים והמנוסים מאוד שלנו כולם בעלי תעודת חוקר פרטי, כל הפעולות נעשות בדיסקרטיות וחשאיות, ובהתאם לחוק,

כל יום שעובר הנזק שנגרם לך רק הולך וגדל

אלו רק חלק מפעולות החקירה שאנו יכולים לחשוף . למידע נוסף הנך מוזמן ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לך ולהגיע לפגישת היכרות .

סכסוכים במקום העבודה

העובדים שלך מדברים ועושים פעולות מאחורי גבך ?

השותפים שלך כולם נגדך ? 

מעקב צמוד יכולים להביא לסיום הסכסוך כשידך על העליונה, אתה מוזמן ליצור קשר ונתחיל לסייע לך 

קניין רוחני מסחרי

גנבו לך מידע ?

גנבו לך תוכנה ?

גנבו ממך פטנט ? 

יש סחורה מזויפת שלכם ?

מעקב צמוד מתמחה באיסוף מידע והוכחות לגניבה, מציאת הגורם שמכר את המידע, לעיתים נוכל למצוא את המידע עוד לפני שמישהו קנה או השתמש בו, הכל תלוי תוך כמה זמן תתחיל לפעול, אלו רק חלק מפעולות החקירה שאנו יכולים לחשוף . למידע נוסף הנך מוזמן ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לך ולהגיע לפגישת היכרות .

מחלקה בינלאומית לאיתור מידע

חקירות בינלאומיות לאיתור מידע אודות חברות ותאגידים, מנכ"לים אנשי עסקים. למידע נוסף הנך מוזמן ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לך ולהגיע לפגישת היכרות .

שירותי קב"ט לעסקים

במשרדינו ניתן לקבל שירותי קב"ט לחברה או עסק במגזר העסקי והמוסדי, השירות ניתן על בסיס חודשי לתקופה של מינימום שישה חודשים .

השירות שלנו כולל : שירות בבית העסק על פי תוכנית עבודה מותאמת לצורכי הלקוח והעסק

בדיקות ונהלים למניעת זליגות מידע עסקי ורגיש מהחברה החוצה 

ביקורות פתע לעובדי החברה כגון נהגים, מחסנאים, ספקים, עובדי משרד, ביקורות הפתע נועדו לצמצם פחת בחברה, תפיסה ומניעת גניבות וחוסרים, התרשלות מצד העובדים 

מעקבים אחר עובד כזה או אחר אשר נחשד כי מבצע פעולות הנוגדים את אינטרס החברה ופוגע בפעילות התקינה של החברה. 

בדיקת נהלי אבטחה ובדיקת תקינות מצלמות האבטחה ובמקרה הצורך הוספה או כיוונם למקומות רגישים עם נקודות תורפה, ותחזוקה שוטפת .

במקרים של אירוע בחברה/העסק אנו נספק שירות הנוגע לתחום אחריותנו גם בשעות בלתי שגרתיות .

אנו נפעל במלוא המקצועיות והרצינות המתבקשת לשמירת אינטרס החברה שלך .

השגת מידע מפליל

המחלקה המבצעית של מעקב צמוד תוכל להשיג לך מידע מפליל אודות אדם או בעל תפקיד בכיר או נושא משרה בכיר אשר מקבל שוחד או טובות הנאה מהמתחרים העסקיים שלך, המחלקה מתמחה באיתור מידעים מפלילים על אדם אשר מבצע אותם ובכך פוגע בך כלכלית, אל תהססו לפנות אלינו כי אנחנו מנוסים בתיעוד והשגת ההוכחות למידע כזה,

ניגשתם למכרז גדול ואתם לא מבינים איך המתחרה קיבל אותו במקומכם ? 

פנו אלינו לקבל ייעוץ 

זכרו ! ידע זה כוח ... המון כוח ואנחנו נעזור לך להשיג אותו בתוך זמן קצר.